Реєстратура поліклініки : 068-3315957
Консультації професорів : 097-4229482
Діагностичний центр Здоров'я : 096-1469228

  Біль у спині - причини, лікування

  Біль у спині. Мало хто не відчував біль або дискомфорт у спині. Близько 70% дорослого населення, хоча б одноразово, стикалися з цією проблемою. Біль в спині, особливо біль у попереку, є однією з найбільш частих причин звернення пацієнтів до неврологів. Неправильне лікування таких хворих часто затягує перебіг хвороби на багато місяців, що призводить до зниження працездатності, інвалідизації, передчасним хірургічним втручанням.

  Причини болю в попереку

  Найчастіше біль у попереку пов'язана із змінами в попереково-крижовому відділі хребта. Найбільш часті причини болю в спині це:

  Але не слід забувати про те, що іноді причиною болю в спині можуть бути і інші патологічні процеси: метастатичне ураження, інфекційні захворювання, захворювання органів черевної порожнини.

  До сприяючих чинників захворювань хребта можна віднести важкі фізичні навантаження, надмірна вага, тривалі статичні навантаження (так звана "сидяча" робота), відсутність «м'язового корсета». Також сприяючим фактором можна назвати обтяжену спадковість - наявність "остеохондрозу", "радикуліту", деформуючого артрозу у найближчих родичів.

  Діагностика болю в попереку

  Для діагностики болю в спині необхідно звернутися на консультацію до невропатолога. Найбільш інформативним обстеженням є проведення МРТ попереково-крижового відділу хребта.

  Лікування болю в спині в Запоріжжі

  Остеохондроз є системним захворюванням, тому його лікування повинне бути комплексним. В першу чергу необхідно усунути біль, так як біль у спині є основною скаргою пацієнтів з остеохондрозом. Для цього в неврологічному відділенні Університетської клініки використовуються як медикаментозні, так і немедикаментозні методи лікування.  Необхідно спрямувати зусилля на запобігання прогресування хвороби, профілактики подальших загострень.

  У неврологічному відділенні Університетської клініки проводиться комплексне лікування болю в спині з використанням фізіотерапевтичних методів впливу, масажу, міофасціального релизинга, голкорефлексотерапії, локальної ін'єкційної терапії. У клініці розроблені комплекси лікувальної фізкультури при шийному, грудному, поперековому остеохондрозі.

  Наші лікарі завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що дозволяє отримати реальну допомогу при патології хребта, домогтися стійкого позитивного результату лікування, повернути радість руху і активного способу життя.

  Залишити відгук

  Університетська клініка Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

  Реєстратура поліклініки:
  (068) 33-15-957 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.

  Запис на прийом до професорів ЗДМФУ:
  (097) 42-29-482 та в каб.200 поліклініки з 8.00 до 15.30

  Діагностичний центр Здоров'я:
  (096) 14-69-228 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 15.30.

  Центр комп'ютерної томографії:

  (068) 35-08-726 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 14.00.

  Приймальня директора:
  (097) 42-29-488 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.
  e-mail: cliniczsmphu@ukr.net

  Університетська клініка ЗДМФУ у Facebook

  Університетська клініка ЗДМФУ у Instagram

  Адреса: 69063, м Запоріжжя,
  вул. Академіка Амосова, 83.
  Зупинка транспорту
  "Вул. Базарна"
  Мапа проїзду