Завідувач відділення – лікар-ендоскопіст вищої категорії, асистент кафедри загальної хірургії та післядипломної хірургічної освіти ЗДМФУ Кіосов Олександр Михайлович
Лікарі відділення
Лікар-ендоскопіст вищої категорії Гулевський Сергій Миколайович
Лікар-ендоскопіст Ткачов Владислав Сергійович
Лікар-анестезіолог, к.мед.н. Зайцев Станіслав Євгенович
лікар-анестезіолог I категорії, Сітниченко Наталія Всеволодівна
Лікар-хірург судинний, Кабак Софія Вадимівна
Лікар-акушер-гінеколог І категорії, Чуприна Ельнара Бахрамівна
Ендоскопія у 21 сторіччі набула стрімкого розвитку, перетворившись із суто діагностичного у метод, що має і широке терапевтичне застосування. Швидкий розвиток ендоскопічної техніки, поява різноманітного додаткового інструментарію зробило процедуру ендоскопії більш безпечною, діагностично інформативною, і такою, що легко переноситься пацієнтом.
В Університетській клініці в діагностичному процесі використовуються відеоендоскопічні системи експертного класу OLYMPUS EVIS EXERA III і FUJINON EPX-4450HD (Японія). Системи побудовані на базі новітніх технологій, забезпечують високу чіткість і широкі можливості обробки зображень і дозволяють як проводити якісну діагностику, так і створені для виконання широкого спектру мініінвазивних оперативних втручань. Удосконалена технологія вузькоспектральної візуалізації (NBI та FICE) дозволяє візуалізувати найдрібніші структури судин та слизової оболонки. Для максимального підвищення контрастності технології NBI використовуються лише такі значення довжини хвилі, які поглинає гемоглобін. Застосовується робоче скринінгове оптичне збільшення зображення у 40-60 разів, що стає ще більшим завдяки застосуванню препроцесингу і якісних моніторів. Під час обстежень рутинно застосовується комплекс методів покращення візуалізації з використанням вітальних фарбників для хромоскопії, віртуальної хромоскопії і різних оптичних та електронних технологій, спрямований на поліпшення візуалізації ямкового патерну, мікроваскулярної структури і отримання висококонтрастних ендоскопічних зображень. Використовуючи сучасні стандартизовані ендоскопічні класифікації, лікарі з високою точністю передбачають патоморфологічний діагноз виявлених змін і утворень. Зручність експлуатації систем та їх ефективність створюють оптимальні умови як для рутинних ендоскопічних процедур, так і для особливих клінічних ситуацій.
Відеоендоскопи фірм OLYMPUS і FUJINON мають високе розрішення і якість ендоскопічного зображення, що дозволяє побачити передракові зміни слизової на клітинному рівні ще на фазі ініціації. Це робить можливим прийняття рішення щодо подальшої тактики лікування безпосередньо під час обстеження - як видалення ще повністю доброякісних утворень одномоментно амбулаторно так і планування мініінвазивної ендоскопічної операції з госпіталізацією із попереднім забором біоптату на патоморфологічне обстеження чи без нього.
У багатопрофільному хірургічному відділенні Університетської клініки проводиться не тільки рання, високоякісна діагностика запальних і пухлинних процесів слизових оболонок шлунково-кишкового тракту, їх патоморфологічна верифікація, діагностика судинної патології але й малоінвазивні ендоскопічні та хірургічні операції:
Всі ендоскопічні операції та маніпуляції стали можливими завдяки високочастотним електрохірургічним блокам фірми «BOWA» ARC – 400 (Німеччина), які запезпечують високий ступінь безпеки і захищеності пацієнта шляхом використання широкого спектру варіабельних інтелектуальних режимів різки і коагуляції з підлаштуванням режиму під опір тканини.
Всі ендоскопічні операції та маніпуляції виконуються без болю під час внутрішньовенної аналгоседації. Це сприяє зняттю страху у пацієнта перед процедурою, пригнічення блювотного рефлексу, що дозволяє лікарю максимально ефективно провести операцію чи лікувальну маніпуляцію, поставити діагноз і провести подальше лікування. Анестезіологічне забезпечення в умовах стаціонару із застосуванням внутрішньовенного анестетика короткої дії, викликає настання сну без фази збудження з наступним швидким пробудженням і відновленням свідомості.
Поширенність венозної патології у сучасному світі, прогресування захворювання, та розвиток ускладнених форм стимулює до пошуків більш ефективних, та менш травматичних методів її лікування. На сьогоднішній день активно розвиваються ендоваскулярні методи лікування варикозної хвороби.
Ендоваскулярні методи лікування варикозної хвороби кінцівок – це сучасний, малотравматичний та ефективний підхід, який дозволяє швидко повернутися до активного способу життя. Ці методи, такі як радіочастотна абляція (РЧА) чи лазерна коагуляція (ЕВЛК), виконуються без великих розрізів, що мінімізує ризик інфекцій та утворення рубців. Процедура займає лише 30–60 хвилин і проводиться під місцевою анестезією, забезпечуючи максимальний комфорт пацієнта. Відновлення після втручання значно коротше, ніж при традиційних хірургічних методах, а високий рівень точності дозволяє досягти чудового косметичного та терапевтичного результату. Обираючи ендоваскулярне лікування, ви інвестуєте у своє здоров’я та красу з мінімальними незручностями.
У відділенні виконуються сучасні малоінвазивні методи лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок за допомогою новітньої методики:
В Університетській клініці ЗДМФУ Ви можете пройти експертне обстеження і лікування за програмою медичних гарантій (безоплатно за направленням). Детальніше за посиланнями:
Відеоезофагогастродуоденоскопія
Лікування і діагностика варикозної хвороби нижніх кінцівок
Записатися на консультацію Ви можете за телефоном: 097-63-50-262;
096-133-61-88 - Кіосов Олександр Михайлович;
066-144-65-44 - Гулевський Сергій Миколайович.
Хочете отримати якісне, повне ендоскопічне обстеження, ефективно і безпечно вирішити Вашу внутрішню проблему? Ми Вам допоможемо це зробити на високому професійному та сучасному рівні!