Реєстратура поліклініки : 068-3315957
Консультації професорів : 097-4229482
Діагностичний центр Здоров'я : 096-1469228

  Вам важко ковтати?
  Відчуття застрягання їжі та кому у грудях?
  Що робити? Куди звернутися?

  У Запоріжжі в Науково-навчальному медичному центрі «Університетська клініка» ЗДМФУ лікарі-ендоскопісти відділення малоінвазивних хірургічних та ендоскопічних втручань на вищому професійному рівні допоможуть розібратися з вашою проблемою.

  Причин розладу ковтання багато, від найпростіших - психоемоційне перенапруження (globusistericus), до найскладніших - органічних, таких як рак стравоходу.

  Сучасні методи діагностики в нашій клініці, такі як цифрова рентгенологічна установка (рентген з мінімальним рентгенологічним навантаженням), відеоендоскопія на обладнанні японського виробника FUJINONEPX 4450 HD експертного класу із збільшенням і електронної хромоскопією, а також професіоналізм співробітників дозволяють виявляти різні захворювання пов'язані з розладом ковтання.

  Розберемося з термінологією.

  Розлад ковтання – дисфагія. Біль при ковтанні – одинофагія. Дисфагія є результатом стриктурних (органічних) і нейром'язових розладів стравоходу. У пацієнтів з органічним ушкодженням стравоходу переважає розлад проходження твердої їжі, а при нейром’язовому розладі дисфагія представлена розладом  проходження як твердої, так і рідкої їжі.

  Стриктурні пошкодження представлені запаленням і пухлинними утвореннями. Доброякісні стриктури, як результат колагено- і фіброзоутворення тканин внаслідок тривалих захворювань стравоходу, пухлиноподібні стриктури, як результат внутрішньопросвітного росту пухлини або позастравоходного здавлення просвіту. 80% всіх доброякісних стриктур стравоходу є пептичними, вони виникають на тлі тривалих ГЕРХ, на сьогодні, з застосуванням ІПП, їх кількість значно зменшилася.

  Моторні розлади стравоходу представлені у вигляді ахалазії стравоходу, дифузного езофагоспазму, гіпомоторних вторинних порушень внаслідок склеродермії та інших пошкоджень тканин, що приєднуються.

  У відділенні малоінвазивних хірургічних та ендоскопічних втручань нашої клініки проводиться діагностика і лікування розладу ковтання ендоскопічними методами.

  1. Лікування ахалазії стравоходу – введення бутулотоксину типу А «Диспорт» у нижній стравохідний сфінктер і балонну кардіоміодилатацію, а також комбінацію цих методик.
  2. Лікування доброякісних стриктур стравоходу – методом балонної гідро - і пневмодилатації, а при тривалому рубцевому процесі - розтином рубця.
  3. Ендоскопічне видалення доброякісних новоутворень стравоходу.
  4. Реканалізація (відновлення прохідності стравоходу) при непрохідності пухлинного генезу у неоперабельних пацієнтів за допомогою постановки нитинолових стентів у просвіт стравоходу, бужування, відновлення прохідності за допомогою аргоноплазмової вапоризації пухлини.

  Важко ковтати?
  Відчуття застрягання їжі?
  Для досягнення найкращого результату лікування ми практикуємо індивідуальний підхід у підборі ендоскопічної методики лікування.

  Записатися на консультацію Ви можете за телефоном: (097) 63-50-262.
   

   

  Залишити відгук

  Пацієнтам

  Університетська клініка Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

  Реєстратура поліклініки:
  (068) 33-15-957 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.

  Запис на прийом до професорів ЗДМФУ:
  (097) 42-29-482 та в каб.200 поліклініки з 8.00 до 15.30

  Діагностичний центр Здоров'я:
  (096) 14-69-228 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 15.30.

  Центр комп'ютерної томографії:

  (068) 35-08-726 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 14.00.

  Приймальня директора:
  (097) 42-29-488 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.
  e-mail: cliniczsmphu@ukr.net

  Університетська клініка ЗДМФУ у Facebook

  Університетська клініка ЗДМФУ у Instagram

  Адреса: 69063, м Запоріжжя,
  вул. Академіка Амосова, 83.
  Зупинка транспорту
  "Вул. Базарна"
  Мапа проїзду