Реєстратура поліклініки : 068-3315957
Консультації професорів : 097-4229482
Діагностичний центр Здоров'я : 096-1469228

  Відкриття центру комп’ютерної томографії

  Відкриття центру комп’ютерної томографії

  Центр комп’ютерної  томографії  «Університетської клініки» Запорізького державного медичного університету оснащено найсучасним обладнанням. Revolution EVO –  64-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф з комплексом візуалізації Clarity виробництва Gеneral Electric (Японія) для досліджень всього тіла пацієнтів різних вікових груп, як дорослих так і дітей.

  29.09.21 Рішенням ліцензійної комісії Південно-східної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки дозволено експлуатацію комп’ютерного томографу Revolution EVO.

  До початку проведення процедури, програма Smart mA  дає можливість налаштовувати  оптимальну дозу опромінення відповідно до індивідуальних особливостей статури пацієнта, а саме на мінімальних режимах обстежувати немовлят та дітей старшого віку. Дана система зменшує дозу опромінення і для поверхневих тканин, таких як молочні залози та кришталик ока.  А звичайна візуалізація можлива зі зниженням променевого навантаження до 82% .

  Програмне забезпечення Revolution Evo дозволяє провести сегментацію паренхіми легень та дуже точно визначити відсоток фіброзу в легенях, тобто ущільнення легеневої тканини, що актуально в умовах пандемії коронавірусної інфекції.

  Унікальний кардіо-пакет для аналізу серця та його артерій  за якістю візуалізації не має аналогів в Україні. Програма синхронізована з ЕКГ та дає можливість перегляду даних серця режимом кіно. А наявність у клініці ультразвукової діагностичної системи LOGIQ S8, GE Ultrasound Korea LTD дає можливість автоматизувати любу стадію роботи на УЗД-апараті та проводити складні діагностичні маніпуляції. Об’ємна навігація дозволяє поєднувати в реальному часі поточне ультразукове зображення з зображенням раніше отриманими на КТ, МРТ та точно співставляти об’єкти і виконувати прецізіонні інвазивні втручання.

  Новітній безколбовий  КТ-інжектор  Ulrich  Missouri  для введення контрастної речовини відрізняється від колбових аналогів тим, що флакон контрасту напряму вводиться пацієнту без попереднього переливання в колбу. Це забезпечує зберігання стерильності речовини та відсутності можливої  температурної реакції у пацієнтів. Велика швидкість введення контрасту до 8,0 мл в секунду дозволяє проводити коронарографію та ангіографію периферійних судин.

  Інтелектуальна корекція рухів SnapShot Freeze допомагає в значній мірі усунути артефакти від руху коронарних артерій, розширюючи клінічні можливості системи та дозволяє з легкістю виконувати складні дослідження серця протягом усього п'яти серцевих скорочень. Технологія SnapShot Freeze забезпечує зниження до шести разів ефекту розмивання зображень судин через рух судинних стінок, полегшує постановку діагнозу завдяки нівелюванню артефактів, обумовлених рухом коронарних артерій, навіть при проведенні процедур коронарної КТ-ангіографії у пацієнтів з високою частотою серцевих скорочень.

  А наявне програмне забезпечення візуалізації перфузії головного мозку створює кольорові карти церебрального  кровотоку  з автоматичним виділенням зон ішемічного ураження головного мозку.

  Суттєвою відмінністю даного КТ-обладнання є наявність більшої відстані розташування між датчиками  та випромінювачем і досягає 70 см, а вантажопідйомність  столу 227 кг дозволяє проводити обстеження пацієнтів з надмірною вагою. 

  Дослідження проводяться тільки за направлення лікаря та попереднім записом на нашому сайті uk.zp.ua або за телефоном 068 35 08 726.

  8.10.2021

  Університетська клініка Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

  Реєстратура поліклініки:
  (068) 33-15-957 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.

  Запис на прийом до професорів ЗДМФУ:
  (097) 42-29-482 та в каб.200 поліклініки з 8.00 до 15.30

  Діагностичний центр Здоров'я:
  (096) 14-69-228 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 15.30.

  Центр комп'ютерної томографії:

  (068) 35-08-726 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 14.00.

  Приймальня директора:
  (097) 42-29-488 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.
  e-mail: cliniczsmphu@ukr.net

  Університетська клініка ЗДМФУ у Facebook

  Університетська клініка ЗДМФУ у Instagram

  Адреса: 69063, м Запоріжжя,
  вул. Академіка Амосова, 83.
  Зупинка транспорту
  "Вул. Базарна"
  Мапа проїзду