У діагностичному центрі "Здоров'я" Університетської клініки Варвара Володимирівна проводить консультативні прийоми пацієнтів, що включають в себе діагностику і лікування патологій нервової системи з використанням актуальних міжнародних медичних ґайдлайнів на основі доказової медицини та індивідуального підходу до пацієнта. Варвара Володимирівна самостійно виконує визначені діагностичні нейрофізіологічні та реабілітаційні процедури для контролю стану пацієнта, проводить первинну діагностику захворювань нервової системи та неврологічних і соматичних проявів ментальних розладів, розробляє подальший діагностичний та лікувальний маршрут у команді “лікар-пацієнт”. Регулярно вдосконалює професійні навички. Є сертифікованим виконавцем міжнародних клінічних досліджень.
Диплом з відзнакою (Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ), факультет “Лікувальна справа”, 2010 -2016 рр.)
Інтернатура на базі кафедри нервових хвороб ЗДМУ та 6-ї міської лікарні м. Запоріжжя
Спеціалізація “Неврологія” (2018), “Функціональна діагностика”(2023) у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті
Очна PhD-аспірантура (2018-2022 рр.) на кафедрі сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО ЗДМУ (науковий керівник - д.м.н., професор Демченко Аліна Вікторівна) із захистом дисертації на тему "Оптимізація діагностики та лікування ранніх стадій хвороби Паркінсона" (2023)
Захворювання, які лікує
Хвороба Паркінсона та інші рухові розлади
Головний біль
Патології хребта
Неврологічні прояви психоемоційних порушень
Інші захворювання центральної та периферичної нервової системи
Виконувані процедури
Консультативні, діагностичні та лікувальні послуги пацієнтам з неврологічною патологією
Курси тематичного удосконалення у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті (з 2018)
Спеціалізовані курси у відділі нейрофізіології Інституту нейрохірургії ім. акад. Ромоданова (Київ) з оволодінням навичок роботи на апаратах електронейроміографії (ЕНМГ) із застосуванням методів стимуляційної ЕНМГ, треморографії, викликаних потенціалів (2018), транскраніальної магнітної стимуляції (2020).
Майстер-класи та курси на українських і міжнародних електронних медичних порталах безперервної професійної освіти щорічно (Stanford Center for CME, Medscape, MDS тощо)
Програми ВООЗ із подолання прогалин у сфері психічного здоров'я (mhGAP) (2021, 2024)
Участь в асоціаціях
International Parkinson and Movement Disorder Society (MDS)