Реєстратура поліклініки : 068-3315957
Консультації професорів : 097-4229482
Діагностичний центр Здоров'я : 096-1469228

  23 травня - День ендоскопіста

  23 травня - День ендоскопіста

  Здоров'я – наш найцінніший актив, і ми розуміємо, що профілактика та своєчасна діагностика захворювань органів шлунково-кишкового тракту є важливою складовою забезпечення його оптимального функціонування. У наш неспокійний час, багатий на стресові ситуації, особливо важливим є не нехтувати симптомами погіршення здоров’я, а вирішувати проблеми до моменту їх виникнення і завжди бути наповненим життєвими силами.

  Актуальність ендоскопії у сучасній медицині складно переоцінити. Високе розрішення зображення з оптичним збільшенням і віртуальною хромоскопією дозволяє виявляти будь-які відхилення від норми у просвіті органів шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Це дає можливість розпізнати патологічні зміни на ранніх стадіях, коли лікування є найефективнішим. Завдяки цьому ендоскопічні обстеження є загальновизнаним найкращим методом діагностики, скринінгу і профілактики запальних, автоімунних, доброякісних, передракових і злоякісних захворювань органів ШКТ. Саме тому Університетська клініка з великою гордістю пропонує Вам доступ до передових можливостей ендоскопії експертного рівня, використовуючи сучасне обладнання фірми Olympus 190 i 170 серій у поєднанні з електрохірургічними блоками Bowa ARC 400 й 200 серії.

  З нагоди дня ендоскопіста ми раді вітати лікарів-ендоскопістів багатопрофільного хірургічного відділення Університетської клініки і щиро побажати не зупинятися на досягнутому. Наші лікарі постійно підвищують свій професіоналізм. Будучи діючими членами різних міжнародних наукових спільнот, як Європейська асоціація гастроінтестінальної ендоскопії (ESGE), Світова спільнота з ендоскопії (WEO), Міжнародна спілка ендоскопії ШКТ (IDEN), Об’єднання європейської гастроентерології (UEG), Всеукраїнської асоціації ендоскопістів, вони постійно беруть активну участь у міжнародних конференціях, конгресах, симпозіумах, виступаючи з доповідями і презентуючи цікаві кейси, публікуючи наукові роботи, тези і статті. За минулі роки у роботу відділення були впроваджені численні найсучасніші методи мініінвазивного органозберігаючого ендоскопічного лікування захворювань органів ШКТ, які вражають своєю широтою і наразі охоплюють широкий спектр утручань, включаючи пероральну ендоскопічну міотомію (POEM) при ахалазії кардії, міотомію дивертикула Ценкера (Z-POEM), септотомію епіфренальних і парабронхіальних дивертикулів (D-POEM, S-POEM), ендоскопічну підслизову і міжм’язову дисекцію (ESD, EID) при ранніх раках, підслизову тунельну ендоскопічну резекцію (STER) при підслизових утвореннях, повностінну ендоскопічну резекцію (FTR), ендоскопічну резекцію слизової при доброякісних, диспластичних і передракових захворюваннях шляхом EMR, CSP, HSP; стентування, балонна дилятація, бужування і місцева терапія при стенозах і стриктурах ШКТ, ендоскопічне лігування варикозно розширених вен стравоходу, антирефлюксна абляція і резекція слизової (ARMA, ARMS) при рефрактерній ГЕРХ, трансгастральна блокада гілок блукаючого нерву, аргоноплазмена абляція стравоходу Барретта, встановлення внутрішньошлункового балону для зниження ваги, взяття біопсії та ін. У роботі спеціалісти керуються найновішими гайдлайнами і протоколами міжнародних ендоскопічних спільнот, спираючись на власний багатий досвід.

  Ми пишаємося нашими досягненнями у сфері ендоскопії і докладаємо максимум зусиль, щоб кожен пацієнт відчував себе комфортно, затишно та безпечно. Незалежно від зовнішніх обставин, кожен пацієнт може розраховувати на індивідуальний підхід і високу якість медичних послуг.

  Не відкладайте своє здоров'я на потім! Зверніться до нашого Центру ендоскопічної діагностики та лікування в ННМЦ «Університетська клініка» ЗДМФУ вже сьогодні. Наші професіонали з радістю нададуть Вам усю необхідну допомогу та дбайливо піклуватимуться про Ваше благополуччя.

  За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

  097-63-50-262 – Багатопрофільне хірургічне відділення,

  на номери лікарів:

  096-133-61-88 – Кіосов Олександр Михайлович; 

  066-144-65-44 – Гулевський Сергій Миколайович;

  096-985-22-66 – Ткачов Владислав Сергійович, або на сайт.

  23.05.2024

  Університетська клініка Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

  Реєстратура поліклініки:
  (068) 33-15-957 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.

  Запис на прийом до професорів ЗДМФУ:
  (097) 42-29-482 та в каб.200 поліклініки з 8.00 до 15.30

  Діагностичний центр Здоров'я:
  (096) 14-69-228 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 15.30.

  Центр комп'ютерної томографії:

  (068) 35-08-726 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 14.00.

  Приймальня директора:
  (097) 42-29-488 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.
  e-mail: cliniczsmphu@ukr.net

  Університетська клініка ЗДМФУ у Facebook

  Університетська клініка ЗДМФУ у Instagram

  Адреса: 69063, м Запоріжжя,
  вул. Академіка Амосова, 83.
  Зупинка транспорту
  "Вул. Базарна"
  Мапа проїзду