Всесвітній день слуху відзначається щорічно 3 березня з 2007 року. Цей день був започаткований Всесвітньою федерацією глухих (World Federation of the Deaf) з метою привернення уваги до питань, пов'язаних із слухом та навколишнім звуковим середовищем.
Набуті вади слуху можуть бути результатом різних факторів, таких як:
Набуті вади слуху можуть бути тимчасовими або постійними. Якщо ви помічаєте будь-які зміни в вашому слуху, важливо звернутися до лікаря або аудіолога для діагностики та лікування.
Вроджені вади слуху - це вади слуху, які виникають народженням або формуються на ранніх етапах розвитку дитини. Ось деякі з найбільш поширених вроджених вад слуху:
Ці патології можуть впливати на розвиток мовлення та мовної комунікації, тому раннє виявлення та лікування є важливими для успішного соціального та академічного розвитку дитини.
Тому при перших симптомах захворювання вуха необхідно обов’язково звернутись до лікаря та не займатись самолікуванням! В Університетській клініці Ви зможете отримати консультацію лікаря-отоларинголога.
Діагностика проводиться на сучасному обладнанні:
• ендоскопічне дослідження ЛОР органів на ЛОР-комбайні (MedStar UE 3000);
• тональна аудіометрія на апараті MAICO ST 20.
За результатами обстеження встановлюється діагноз та призначається кваліфіковане лікування. Для запису і довідок звертайтеся до реєстратури Університетської клініки 068-3315957 або кабінету отоларинголога (№301) та на сайті https://helsi.me/doctors/zaporizhzhya