Реєстратура поліклініки : 764-13-53
Консультації професорів : 764-79-44
Діагностичний центр Здоров'я : 764-21-25

    Консультативний лікувально-діагностичний центр медичного університету

    Консультативний прийом проводять професори і  доценти університету згідно графіку за спеціальностями, наведеними в таблиці нижче.

    Відео про консультативний лікувально-діагностичний центр.

    Записатися на консультацію до професорів медичного університету ви можете клікнувши на іконку в таблиці для потрібної Вам спеціальності.

    Запис на консультацію також проводиться в 200 кабінеті поліклініки Університетської клініки або по телефону (061) 764-79-44 з 8.00 до 15.30.

    Консультанти. Розклад прийому. Запис
      Доросла мережа
    1 Неврологія – професор Козьолкін Олександр Анатолійович.
    П’ятниця - 12.00-15.00.
    Запис
    2 Пульмонологія - професор Кривенко Віталий Іванович.
    Середа - 10.00-12.00.
    Запис
    3 Прижиттєва діагностика, біопсія - професор Туманський Валерій Олексійович.
    Субота - 09.00-12.00.
    Запис
    4 Прижиттєва діагностика, біопсія - доцент Шишкін Максим Андрійович.
    Середа - 09.00-12.00.
    Запис
    5 Гепатологія – професор Рябоконь Олена В'ячеславівна.
    Cереда - 08.00-11.00.
    Запис
    6 Хірургія абдомінальна – професор Клименко Володимир Микитович.
    П’ятниця - 08.00-11.00.
    Запис
    7 Хірургія ожиріння, надмірної ваги та цукрового діабету, онкохірургія, хірургія стравоходу та шлунку - професор Клименко Андрій Володимирович
    Четвер - 08.00-11.00.
    Запис
    8 Хірургія. Ендокринна хірургія - професор Завгородній Сергій Миколайович.
    П'ятниця - 12.00-14.00.
    Запис
    9 Серцево-судинна хірургія - професор Перцов Володимир Іванович
    Четвер - 12.00-14.00.
    Запис
    10 Психіатрія, психотерапія – професор Курило Віталій Олексійович.
    Середа - 8.30-11.00.
    Запис
    11 Оториноларингологія – професор Троян Василь Іванович.
    П’ятниця - 12.00-15.00.
    Запис
    12 Дерматовенерологія – доктор медичних наук Макуріна Галина Іванівна.
    Середа - 10.00-12.00.
    Запис
    13 Дерматовенерологія - доктор медичних наук Резніченко Наталія Юріївна
    Четвер - 11.00-14.00.
    Запис
    14 Дерматовенерологія – доцент Веретельник Олександр Володимирович.
    Вівторок - 11.00-14.00.
    Запис
    15 Фтизіатрія – професор Разнатовська Олена Миколаївна.
    Середа - 08.00-11.00.
    Запис
    16 Гінекологія – професор Залізняк Владислав Олександрович.
    П’ятниця - 12.00-15.00.
    Запис
    17 Онкологія - професор Колеснік Олексій Петрович
    Субота - 09.00-12.00.
    Запис
    18 Урологія – професор Бачурін Георгій Вікторович.
    Понеділок - 11.30-14.30.
    Запис
    19 Кардіологія, УЗД - професор Колесник Михайло Юрійович.
    Середа - 13.00-16.00.
    Запис
    20 Стоматологія - доктор медичних наук Возний Олександр Вікторович.
    Середа - 08.30 - 11.30.
    Запис
    21 Гастроентерологія – доцент Свистун Сергій Іванович.
    П’ятниця - 11.00-13.00.
    Запис
    22 Кардіологія – доцент Пахомова Світлана Петрівна.
    Середа - 09.00-12.00.
    Запис
    23 Нейрохірургія – доцент Савченко Євген Іванович.
    Вівторок - 12.00-15.00.
    Запис
    24 Нефрологія – доцент Шеховцова Тамара Григорівна.
    Четвер - 13.00-15.00.
    Запис
    25 Ревматологія – доцент Медведчук Галина Яківна.
    Вівторок - 12.00-15.00.
    Запис
    26 Професійні захворювання – доцент Афанасьєв Анатолій Віталійович.
    Вівторок -11.30-14.30.
    Запис
    27 Травматологія - професор Головаха Максим Леонідович.
    П’ятниця - 8.00-11.00.
    Запис
    28 Травматологія - кандидат медичних наук Краснопьоров Сергій Миколайович.
    Середа - 8.00–11.00.
    Запис
    29 Офтальмологія - кандидат медичних наук Поплавська Ірина Олександрівна
    Вівторок- 8.30-11.30.
    Запис
    30 Терапія, дієтичне харчування - кандидат медичних наук Михайлик Олена Анатоліївна.
    Четвер - 13.00-16.00.
    Запис
      Дитяча мережа
    31 Загальна педіатрія, алергологія, імунологія – професор Недєльська Світлана МиколаЇвна.
    Понеділок - 12.00-14.00.
    Запис
    32 Загальна педіатрія - професор Іванько Олег Григорович.
    Понеділок -13.00-15.00.
    Запис
    33 Загальна педіатрія – професор Леженко Геннадій Олександрович.
    П’ятниця - 12.00-15.00.
    Запис
    34 Дитячя урологія, хірургія, андрологія – професор Дмитряков Валерій Олександрович.
    Понеділок - 14.00-16.00.
    Запис
    35 Дитяча травматологія – професор Щокін Олег Васильович.
    Понеділок - 09.00-12.00.
    Запис
    36 Дитячі інфекційні хвороби – професор Усачова Олена Віталіївна.
    Середа - 09.00-12.00.
    Запис
    37 Дитяча дерматологія - доктор медичних наук Макуріна Галина Іванівна.
    Середа - 10.00-12.00.
    Запис
    38 Дитяча дерматологія - доктор медичних наук Резніченко Наталія Юріївна.
    Четвер - 11.00-14.00.
    Запис
    39 Дитяча алергологія-імунологія - доктор медичних наук Пахольчук Ольга Петрівна
    Четвер, 12.00-15.00.
    Запис
    40 Дитяча кардіоревматологія - доцент Подліанова Олена Іванівна.
    Вівторок - 12.00-15.00.
    Запис
    41 Дитяча неврологія – кандидат медичних наук Славкін Юрій Леонідович.
    Середа - 09.00-12.00.
    Запис
    42 Дитяча гінекологія – кандидат медичних наук Сергієнко Марина Юріївна.
    Вівторок 9.00-12.00.
    Запис
    43 Дитяча оториноларингологія - кандидат медичних наук, Лобова Олена Василівна.
    П'ятниця - 12.30-15.30.
    Запис
    44 Дитяча гастроентерологія - лікар вищої категорії Дмитрякова Галина Миколаївна.
    Середа 14.00-16.00.
    Запис
    45 Дитяча неврологія - лікар вищої категорії Великанова Тетяна Василівна.
    Четвер - 14.00-16.00.
    Запис
      Спеціалізовані кабінети
    46 «Хвороба Паркінсона та екстрапірамідні розлади». Доцент Ревенько Алла Василівна.
    Четвер - 9.00-12.00.
    Запис
    Консультує професор-інфекціоніст Рябоконь О.В.

    Консультує професор-інфекціоніст Рябоконь О.В.

    Консультація доцента-невролога Ревенько А.В. 

    Консультація доцента-невролога Ревенько А.В.

    Консультативний прийом доцента Афанасьєва А.В.

    Консультативний прийом з професійних захворювань. Доцент Афанасьєва А.В.

    Консультація у дитячого невролога, к.мед.н. Славкіна Ю.Л.

    Консультація у дитячого невролога, к.мед.н. Славкіна Ю.Л. 

    Консультація професора-психотерапевта Курила В.О.

    Консультація професора-психотерапевта Курила В.О.

    Залишити відгук

    Університетська клініка Запорізького державного медичного університету.

    Реєстратура поліклініки:
    (061) 764-13-53 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.

    Запис на прийом до професорів ЗДМУ:
    (061) 764-79-44 та в каб.200 поліклініки з 8.00 до 15.30

    Діагностичний центр Здоров'я:
    (061) 764-21-25, (096) 14-69-228 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

    Приймальня директора:
    (061) 764-44-51, (066) 187-39-09 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.
    e-mail: klinikazgmu@ukr.net

    Адреса: 69063, м Запоріжжя,
    вул. Академіка Амосова, 83.
    Зупинка транспорту
    "Вул. Базарна"
    Мапа проїзду