Реєстратура поліклініки : 764-13-53
Консультації професорів : 764-79-44
Діагностичний центр Здоров'я : 764-21-25

  Комплексне обстеження організму

  На базі Університетської клініки функціонує Діагностичний центр Здоров'я. Основною метою Центру є раннє, доклінічне діагностування та профілактика різних захворювань внутрішніх органів. Діагностичне обладнання відомих компаній Toshiba, Siemens, Olympus, GeneralElectric дає унікальну можливість, вперше в Україні, проводити комплексне обстеження організму в цілому. Вдале поєднання потенціалу сучасної діагностики та досвіду кваліфікованих лікарів, здатне задовольнити всі вимоги і очікування сучасної людини. У Центрі кожному пацієнту приділяють достатньо часу і, на відміну від "конвеєра швидкої допомоги", всі працюють виважено і без поспіху. Перевагою Центру Здоров'я є комплексне обстеження за допомогою найсучаснішого обладнання та методик дослідження, які дозволяють своєчасно діагностувати різні захворювання серцево-судинної, опорно-рухової, ендокринної, периферичної та центральної нервової системи, шлунково-кишкового тракту, органів дихання, а також порушення інших органів і систем.

  Методи обстежень, що проводяться у діагностичному Центрі Здоров’я:

  Для зручності наших пацієнтів ми розробили комплексні програми обстеження - 16 профілактичних і 10 діагностичних. Вони об’єднують в собі як лабораторно-інструментальну діагностику, так і консультації фахівців різного профілю. При цьому, дослідження проводяться в оптимальний для пацієнта час і гранично короткі терміни. До профілактичних програм, відносяться «Здорове серце і судини», «Здорові легені», «Здоровий шлунково-кишковий тракт», «Здоров'я жінки», «Здоров'я чоловіка» та ін. Такі методи дослідження, як дисперсійне картування ЕКГ (рання діагностика захворювань серця), водневий дихальний тест, ультразвукова денситометрія на трьох кістках (рання діагностика остеопорозу),психофізіологічне тестування на апараті «Бослабпрофесіонал», в Запоріжжі та області можна пройти тільки в Центрі Здоров'я.

  Безпосередньо на базі Центру консультують терапевти, неврологи, лікарі функціональної та ультразвукової діагностики. Але незаперечною перевагою є тісна співпраця Центру Здоров'я з усіма фахівцями консультативної поліклініки Університетської клініки, а також з професорами і доцентами Запорізького державного медичного університету.

  Кожен житель Запорізької області та міста Запоріжжя, а також інших областей може звернутися в діагностичний центр як за направленням лікаря, так і в порядку самозвернення. Повний перелік досліджень, детальну інформацію про графік роботив Центрі Здоров'я можн адізнатися за телефоном (061) 764-21-25, або на сайті. Висококваліфіковані фахівці Центру Здоров'я допоможуть Вам пройти комплексне обстеження і отримати всебічну інформацію про стан вашого організму, підготують індивідуальну програму превентивного лікування і профілактики. Саме у нас Ви можете вибрати оригінальну програму обстеження в залежності від наявних проблем зі здоров'ям. Якщо Ви дбаєте про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, то Вам необхідно звернутися саме до нас.

  Залишити відгук

  Пацієнтам

  Університетська клініка Запорізького державного медичного університету.

  Реєстратура поліклініки:
  (061) 764-13-53 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.

  Запис на прийом до професорів ЗДМУ:
  (061) 764-79-44 та в каб.200 поліклініки з 8.00 до 15.30

  Діагностичний центр Здоров'я:
  (061) 764-21-25, (096) 14-69-228 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

  Приймальня директора:
  (061) 764-44-51, (066) 187-39-09 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.
  e-mail: klinikazgmu@ukr.net

  Адреса: 69063, м Запоріжжя,
  вул. Академіка Амосова, 83.
  Зупинка транспорту
  "Вул. Базарна"
  Мапа проїзду

  Українською На русском