Реєстратура поліклініки : 764-13-53
Консультації професорів : 764-79-44
Діагностичний центр Здоров'я : 764-21-25

  Центр інтервенційної сонографії

  Центр інтервенційної сонографії

  Керівник центру інтервенційної сонографії – кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської хірургії, лікар-хірург вищої категорії Вакуленко Віталій Вікторович.

  У Запоріжжі в Науково-навчальному медичному центрі «Університетська клініка» ЗДМУ працює нове направлення лікувально-діагностичної діяльності – інтервенційна сонографія.

  Даний напрямок є сучасним високотехнологічним «симбіозом» хірургії та ультразвукової діагностики. Використовуючи можливості обох спеціальностей, виконуються мало травматичні втручання під контролем ультразвукової апаратури (взяття біопсийного матеріалу м’яких тканин та рідинних накопичень, дренування порожнин тіла, склерозування кист).

  Використання ультразвуку для візуального контролю за проходженням голки дає багато переваг над іншими методами непрямої візуалізації. Забезпечуючи виключну точність, інтервенційна сонографія дозволяє розташувати кінчик голки у зоні діагностичного інтересу з точністю до кількох міліметрів.  Ультразвуковий промінь «розсікає» тканини на зрізи лише декілька міліметрів завширшки. Маніпулюючи кінчиком металевої голки у таких умовах, можливо досягти його просторового позиціювання з особливою точністю у всіх трьох площинах. УЗД забезпечує візуалізацію просування голки по тканинам у реальному часі. Це дає можливість лікарю переміщувати голку з високою точністю та запобігати пошкодження життєво важливих структур. В результаті, при використанні інтервенційної сонографії лікарі отримують можливість достатньо швидкої діагностичної візуалізації найчастіше з мінімальними часовими затратами. 

  Гістологічне дослідження тканин дозволяє максимально точно встановити характер змін у них, і в подальшому провести патогенетично зумовлене лікування.

  Проведення біопсії можливо з:

  Всі дослідження у клініці виконуються з застосуванням сучасної високоточної апаратури експертного класу фірм General Electric (США), Esaote (Італія) та одноразових інструментів провідних виробників.

  Маніпуляції виконуються амбулаторно (в окремих випадках проводиться госпіталізація пацієнтів), використовуються різні види анестезії.
  Дослідження гістологічного матеріалу здійснюється у лабораторії патоморфологічної та імуногістохімічної діагностики «Університетської клініки».
  Усі маніпуляції у центрі проводяться співробітниками кафедри факультетської хірургії, лікарями вищої категорії: доцентом, кандидатом медичних наук Вакуленко Віталієм Вікторовічем та асистентом, кандидатом медичних наук Софілканич Михайло Михайловичем.

  Записатися на консультацію або виконання біопсії можливо у діагностичному центрі  Університетської клініки за телефоном 764-21-25.

  Проведення трепан-біопсії передміхурової залози

  Проведення трепан-біопсії передміхурової залози

  Виконання аспіраційної біопсії щитоподібної залози

  Виконання аспіраційної біопсії щитоподібної залози

  Залишити відгук

  Університетська клініка Запорізького державного медичного університету.

  Реєстратура поліклініки:
  (061) 764-13-53 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.

  Запис на прийом до професорів ЗДМУ:
  (061) 764-79-44 та в каб.200 поліклініки з 8.00 до 15.30

  Діагностичний центр Здоров'я:
  (061) 764-21-25, (096) 14-69-228 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

  Приймальня директора:
  (061) 764-44-51, (066) 187-39-09 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.
  e-mail: klinikazgmu@ukr.net

  Адреса: 69063, м Запоріжжя,
  вул. Академіка Амосова, 83.
  Зупинка транспорту
  "Вул. Базарна"
  Мапа проїзду

  Українською На русском