Реєстратура поліклініки : 764-13-53
Консультації професорів : 764-79-44
Діагностичний центр Здоров'я : 764-21-25

  Конференція «Впровадження наукових досягнень університетських клінік у практику охорони здоров’я»

  Сьогодні розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Впровадження наукових досягнень університетських клінік у практику охорони здоров’я». Понад 200 учасників взяли участь у пленарному та секційних засіданнях.

  З привітанням до учасників конференції звернувся ректор Запорізького державного медичного університету, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Юрій Михайлович Колесник. У своїй доповіді Юрій Михайлович зазначив, що за 9 років існування клініки суттєво зміцнилась матеріально-технічна база закладу, що стало підґрунтям для виконання наукових досліджень з впровадженням їх результатів у клінічну практику, удосконалення лікувально-діагностичного процесу в Університетській клініці.

  Директор клініки, професор Віталій Іванович Кривенко звернув увагу на створення спеціалізованих медичних центрів в Університетській клініці, можливості проведення інструментального та лабораторного дослідження різних захворювань організму на новітньому обладнанні світових брендів з розробкою та впровадженням у практику охорони здоров'я нових медичних технологій, організації проведення циклів тематичного удосконалення для лікарів різних спеціальностей, а також підвищення кваліфікації співробітників клініки шляхом участі їх у клінічних, науково-практичних конференціях та вебінарах.

  Про розвиток клініко-патогістологічних та молекулярно-імуногістохімічних досліджень в Університетській клініці доповів проректор з наукової роботи ЗДМУ, консультант Університетської клініки з прижиттєвої діагностики та біопсії, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Валерій Олексійович Туманський.

  З доповідями на пленарному засіданні виступили: завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики, доктор біологічних наук, доцент Сергій Васильович Павлов, завідувач кафедри пропедевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології, доктор медичних наук, професор Олександр Вікторович Возний та інші учасники конференції.

  Під час секційних засідань розглядались актуальні питання діагностики та лікування внутрішніх і нервових хвороб, лабораторного моніторингу захворювань систем і органів, сучасні аспекти діагностики, лікування і профілактики стоматологічних захворювань, досягнення та перспективи розвитку клінічної ендоскопії. 

  Збірка тез конференції

  Програма конференції

  26.10.2017

  Університетська клініка Запорізького державного медичного університету.

  Реєстратура поліклініки: (061) 764-13-53, з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.

  Запис на прийом до професорів ЗДМУ: (061) 764-79-44 та в каб.200 поліклініки з 8.00 до 15.30

  Діагностичний центр Здоров'я: (061) 764-21-25, з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

  Приймальня директора: (061) 764-44-51, з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00.

  Адреса: 69063, м Запоріжжя,
  вул. Академіка Амосова, 83.
  Зупинка транспорту
  "Вул. Базарна"
  Мапа проїзду

  Українською На русском